NUMERI TUTVUSTAB-TEENUSTE JUHT HELEN LOSS

Palun kirjelda ennast mõne lausega. Mida tegid enne Numeriga liitumist ja millega  sulle meeldib vabal ajal tegeleda, mis paneb silmad särama?

Mina liitusin Numeriga juba rohkem kui 25 aastat tagasi ja seega ongi peaaegu kogu minu tööelu möödunud Numeris. Jõudsin enne veel töötada paar aastat ETK Hulgi AS-is  raamatupidajana.  Ka Numeris alustasin raamatupidajana ning alles paar aastat tagasi võtsin vastu väljakutse jätkata teenuste juhina.

Kuna kontoritöö on istuva loomuga, siis vabal ajal meeldib mulle väga liikuda.  Kui tööelus olen ma olnud suhteliselt stabiilne, siis spordi osas harrastan peale spordiklubis pakutavate väga erinevate tantsuliste ja muude treeningute  rattaga sõitmist, metsajooksu, tennist, suusatamist jne.  Mulle meeldib väga ka reisida, alati on sihtkohta valides oluline, et seal oleks võimalus mõne spordialaga tegeleda. Kas siis rattaga sõita, mägedes matkata, supi lauaga sõita, suusatada või midagi hoopis uut ja toredat ette võtta.

Silma särama panevad mul peale spordi ka pere ja sõbrad.  Lapselaste alati rõõmsad näod ei lase kuidagi unustada, kui vähe on õnneks vaja.

Milline on sinu roll Numeris ja mis sind motiveeris meiega liituma?

Teenuste juhi ameti võtsin ma vastu, et ennast proovile panna ja raamatupidajate tööd ka teise nurga alt  näha ja  toetada. Loodan väga, et saan pakkuda raamatupidajatele tuge nii igapäevases töös, kui ka uute klientide sisseseadmisel.

Kui suur on sinu meeskond ja mis on selle juhtimise juures sulle suurimaks väljakutseks?

Minu meeskonda kuulub 16 raamatupidajat, kes kõik teevad suurepärast tööd. Suurimaks väljakutseks ongi meeskonna ühtsustunde ja töörõõmu tekitamine ning hoidmine.

Kuidas sa oma meeskonda motiveerid?

Oskused on need, mida me oleme võimelised tegema, motivatsioon määrab mida me teeme ja suhtumine otsustab, kui hästi me seda teeme.  Püüame koos leida ja hoida positiivset suhtumist.

Kas oled seadnud endale ja oma meeskonnale mõne huvitava eesmärgi ja kuidas plaanid seda ellu viia?

Raamatupidamine on kiiresti muutuv valdkond ja aina rohkem arenevad programmid ja võimalused oma tööd IT lahenduste abil  kiiremaks ja lihtsamaks muuta. Püüan julgustada ja suunata oma meeskonda olema avatud ja neid lahendusi enda kasuks samm haaval tööle rakendama.

Miks sa soovitaksid raamatupidajatel Numeriga liituda?

Kui paljud arvavad, et raamatupidamine on igav ja rutiinne tegevus, siis Numeris töötades seda tunnet tekkida ei saa. Mitmete väga erinevate klientidega toimetades on alati uusi olukordi, mida lahendada. Ja kui kõrval on nii palju toredaid ja toetavaid töökaaslasi, kes on nõu ja jõuga abiks, siis on igapäevane õppimine ja arenemine garanteeritud.