Käesolev veebileht kasutab küpsiseid. Lisateavet küpsiste kasutamise ja seadistamise kohta leiate siit.

IMG Numeri missioon

OLLA ETTEVÕTJA TEEJUHT

Pakume oma klientidele parimaid teadmisi ja sobivamaid lahendusi


IMG Numeri visioon

SAADA KÕRGELT HINNATUD PARTNERIKS FINANTSMAAILMAS

Areneda parimaks raamatupidamisbürooks ja tõusta oma valdkonna suunanäitajaks Baltikumis


Täpne ja kliendi huve arvestav raamatupidamine on olnud IMG Numeri prioriteet firma loomisest alates. Sama ideaali on jaganud ka kõik meiega aja jooksul liitunud harud. Teeme kõik endast oleneva, et pakkuda kõrge kvaliteediga tänapäevast teenust.

Hoolitseme selle eest, et meie spetsialistid oleks kursis kõigi arengutega tarkvaras, maksunduses, juriidikas ja mõistagi raamatupidamisstandardites. Samuti on IMG Numeri teinud märkimisväärseid investeeringuid, et arendada tööprotsesse hõlbustavaid infotehnoloogilisi automatiseerimis- ja digitaliseerimissüsteeme.

"Edu juurdub algselt teadvusesse ja seejärel materialiseerub, mitte kunagi vastupidi."

PARIMALE TULEMUSELE PÜHENDUMINE

Me tagame usaldusväärse suhtluse ja koostöö
Me saavutame hea tulemuslikkuse kaasaegsete lahenduste abil
Me hindame täpsust ja aega

ÜHINE KASVAMINE

Me oleme avatud ja uudishimulikud
Me väärtustame ja jagame kogemusi
Me hindame õppimist ja peame oluliseks tagasisidet
Me märkame üksteist ja pakume abi

POSITIIVNE HOIAK

Me näeme väljakutsetes arenguvõimalusi
Me peame oluliseks arvamuste paljusust
Me julgustame endast hoolima ja väärtustame tervist
Me hoiame rõõmsat meelt

1

Areng

Numeri teeb märkimisväärseid investeeringuid infotehnoloogiste süsteemide arendamisse, eesmärgiga võtta 2016. aastal kasutusele e-arved ja automaatne dokumendiedastus nii kliendilt Numerile kui ka kliendi erinevate üksuste vahel.

Täpne ja kliendi huve arvestav raamatupidamine on olnud kõigi meiega liitunud harude olulisim eesmärk. Keskendumine kvaliteedile jääb ka tulevikus meie prioriteediks, mille saavutamiseks koolitame järjepidevalt raamatupidajaid rahvusvahelise raamatupidamisstandardi IFRS ning kohalike seaduste alusel.

Numeri ajaloost

Numeri vanim haru Eventus EA alustas tegevust 1992. aasta oktoobris. Juba algusest peale on Eventus EA keskendunud ka välismaalt Eestisse investeerivate ning väliskapitali osalusega äriühingute teenindamisele, olles nii üks esimesi teenuste eksportijaid Eestis. Kogu oma tegevusaja jooksul on Eventus EA olnud Eesti juhtivate raamatupidamisteenuste pakkujate hulgas ning kujundanud oluliselt selle valdkonna äritavasid ja teeninduskultuuri. Ühinemislepingule IMG Numeriga kirjutas Eventus EA juhtivpartner alla ettevõtte 20. sünnipäeval, 1. oktoobril 2012.

IMG Numeri ise kasvas välja 1996. aastal asutatud maksu- ja finantskonsultatsioone pakkuva äriühingu IMG Konsultant raamatupidamise osakonnast, kus 1998. aastal otsustati lisaks oma ettevõtte rahaasjade eest hoolitsemisele hakata raamatupidamisteenust pakkuma ka teistele ettevõtetele. Tegemist oli hea ning õigesti ajastatud otsusega, sest juba mõne aasta pärast oli IMG Konsultandist saanud valdkonna üks juhtfiguure, mis teenindas peamiselt finantsvaldkonna ja valdusettevõtteid.

Aastal 2005 ühines IMG Konsultandi raamatupidamise osakond Dexteri raamatupidamisbürooga. Dexteri raamatupidamisbüroo, mis asutati 1998. aastal, keskendus kiiresti arenevate Eesti ettevõtete teenindamisele, mis omakorda hoogustas ka firma enda kasvu. Eduka ühinemise tulemusel loodud uus bränd IMG Numeri tõusis kohe Eesti raamatupidamisfirmade juhtkolmikusse ja on 2006. aastast alates tegutsenud kasumlikult.

Senised õnnestunud ühinemised on andnud julgust veelgi laieneda. Vahetult enne Eventus EA-ga ühinemist ostis IMG Numeri äriühingute asutamise ning raamatupidamise teenuseid pakkuva ettevõtte Hansaconsult, mis jätkab tegevust IMG Numeri tütarettevõttena.

Meie meeskonna liidrid

Numeri meeskonnas töötavad valdkonna parimad asjatundjad, kellel on aastatepikkune kogemus raamatupidamise, finantsteenuste ning ärijuhtimise alal. Usume et korras ja läbimõeldud finantstehingud on iga ettevõtte edu alus.

Meie juhtide kohta saad lähemalt lugeda siit.