NUMERI TUTVUSTAB- PERSONALI- JA ARVELDUSSPETSIALIST MERILIN SCHULTS

Palun kirjelda mõne lausega ennast ja oma teekonda Numeris.

Minu teekond Numeris sai alguse väga ammu– maikuus 2005. aastal. Vahetult enne kooli lõpetamist tuli leida sekretäritöö praktikakoht. Tutvuste kaudu sattusin IMG Konsultanti. Praktika lõppedes liitusid IMG Konsultant ja Dexteri Raamatupidamisbüroo ning selle tulemusena sündis IMG Numeri. Uus firma vajas sekretäri ning ma sain hea võimaluse seal tööga alustada. Algus oli keeruline ja nõudis väga palju keskendumist ning süvenemist. Kahe ettevõtte liitumine oli äsja toimunud ning sekretärina mul varasem töökogemus praktiliselt puudus. Pidin palju pingutama, et oma tööd hästi teha. Tänu toredate numerlaste juhendamisele läks mõne aja möödudes kõik palju kergemaks.
Olen väga tänulik võimaluse ja usalduse eest anda oma panus IMG Numeri arengusse.
Nende aastate jooksul on teekond Numeris andnud võimaluse olla mitmes rollis. See on pakkunud põnevust ja vaheldusrikkust – sekretär, raamatupidaja, personalispetsialist. Mõistes organisatsiooni strateegiat ja arendades finantskirjaoskust on see personalivaldkonnas töötamist väga hästi toetanud.

Millega meeldib vabal ajal tegeleda, mis paneb silmad särama?
Vabal ajal meeldib mulle väga puhata. Aeg maha võtta ja lihtsalt molutada. Mulle meeldib väga liikumine värskes õhus ja teen seda iga ilmaga. Külastan teatrietendusi või kontserte ning olen koos pere ja sõpradega.

Miks töötajad peaksid Numeris töötama?
Minu jaoks algab kõik heast juhtimiskultuurist. See on kaasav, mõistev ja avatud. Juhtide koolitamine on taganud hea suhtumise töötajatesse.
Meie eesmärk on arendada ka töötajaid ning pakkuda neile võimalust teha tööd, mis toob esile nende tugevused. Iga inimese jaoks on olemas sobiv töö, kuid oluline on olla avatud ja julgelt oma soovid välja öelda. Kui tekib tunne, et mõni ülesanne on liiga suur, saame alati teha muudatusi.
Numeri pakub laiapõhjalist töökogemust raamatupidamisvaldkonnas, töötades erinevate ettevõtetega, nii kodu- kui välismaistega. Meie uustulnukad on öelnud, et juba 3 kuu jooksul on õpitud rohkem kui kusagil mujal.
Kokkuvõttes on Numeri suurepärane tööandja, kus saab suurepärase töökogemuse ning töötajaid toetatakse nende arengus.

Milline on kandideerijate tagasiside olnud?
Julgen öelda, et positiivne. Anname alati kõigile kandideerijatele tagasiside. Meenub üks tööle asunud töötaja tagasiside: „Hoolite oma töötajatest tõesti palju.” Või teine: „ Vestlusele tulles oli kohe alguses hea tunne.” Meie jaoks on oluline sobivus nii kandideerijale, kui ka teistele numerlastele. Kogemused tulevad ajaga, aga omavaheline hea koostöö tunne peab kohe tekkima. Töötajad ongi meie kõige väärtuslikum vara ja loomulik on igaühe eest ikka hoolt kanda. Õnneks oleme paraja suurusega ettevõte ja saame töötajatele vajadusel ka personaalseid lahendusi leida.

Millist mõju on avaldanud brändisaadikute tegevus meeskonna sees?
See on avaldanud väga head mõju. Oleme koos turundusega selle kallal töötanud juba 2 aastat. Kuigi see pole kerge ja lühike projekt, on veel palju võimalusi sellega edasi liikuda. Meil on tore numerlaste tiim, kellega igakuiselt kohtume, et teha kuuplaane ning igaüks saab siis mõne teemaga tegeleda ja panuse anda. Erinevates projektides osalemine on põnev. Arendades uusi oskusi ja silmaringi laiendades on see ka väike puhkus igapäevarutiinist.