Käesolev veebileht kasutab küpsiseid. Lisateavet küpsiste kasutamise ja seadistamise kohta leiate siit.

Millist raamatupidajat Sina enda kõrvale soovid?

Järjest arenevad ja kasutajasõbralikumaks muudetud IT arendused ja raamatupidamise tarkvarad on lihtsamad ja kättesaadavad paljudele ettevõtetele. Seega võib õigustatult tekkida küsimus, et kas tänapäeva digitaliseeritud maailm vajab raamatupidajaid?
Kindlasti vajab, jääb vaid küsimus kas osta raamatupidamisteenus ettevõttesse sisse või palgata ettevõttesse eraldi raamatupidaja?
Jah, raamatupidamine on tänapäeval muutumises, kuid koos sellega ka raamatupidaja töö sisu. Just seetõttu julgeks väita, et vajadus asjatundliku raamatupidaja järele on täna suurem, kui kunagi varem. Toome välja mõned põhjused miks soovitame osta raamatupidamisteenus ettevõttesse sisse.
Raamatupidaja on palju rohkem, kui lihtsalt numbrite sisestaja
Levinud arvamus on, et raamatupidaja peamine roll on raamatupidamise dokumentide korrektne sisestamine ja aruandluste esitamine. Kuid üha muutuval ärimaastikul ei soovi ettevõtte omanikud pelgalt täpseid numbreid, et asjad selged ja seaduslikud oleksid. Aina enam soovitakse olla kursis ka eesootavate seadusemuudatuste ja õigusaktidega, mis võivad neid tulevikus mõjutada nii rahaliselt kui ettevõtte üldist arengut. Seega peavad edukad raamatupidajad olema üleüldise laia silmaringiga ja heade kommunikatsioonioskustega, et pakkuda oma klientidele lisaks standartsele finantsaruandlusele lisaväärtust.
Raamatupidaja on partner
Asjatundlik raamatupidaja on sinu ettevõttele konsultant, nõuandja ja partner, kes aitab sul paremini äritegevusi planeerida. Selline vastastikune strateegiline koostöö aitab sul teha tarku valikuid nii tänasel päeval kui tuleviku heaks. Ka kõige efektiivsem tarkvara ei suuda asendada professionaalset raamatupidajat.
IMG Numeri pidevalt uuendustega kaasas käivad ja muudatustega kursis olevad raamatupidajad aitavad näha sinu ettevõtte kitsaskohti, analüüsida, anda nõu ning leida võimalusi, kuidas ettevõttel kasvada aidata. Tegemist on tarkade finantsoskuste vastuvõtmisega kasutades maksimaalselt oma teadmisi.
Lai kompetents
Suurtes raamatupidamisbüroodes on erinevate valdkondade jaoks omad toetavad spetsialistid. See aitab raamatupidajal teha õigeid otsuseid nii seaduste tõlgendamisel kui ka õige majandustarkvara valikul. IMG Numeril on lai kogemuste baas kogu Baltikumis võimaldades olla sulle kindel partner kõigis neis riikides. Samuti aidates välisettevõtetel Eestis maksud ja finantsid korras hoida.
Väga heade koostööpartnerite abil saame abiks olla ettevõtte laienemisel ja oskame soovitada usaldusväärse partneri.
Iga firma on omanäoline, mistõttu tuleb neid vaadata valdkonna spetsiifikat ja nõudmisi silmas pidades. Vaid sedasi saab leida sobiva lähenemisnurga ja tarkvarad, mis aitaksid sinu ettevõtte tööprotsesse lihtsustada.
Tihti puudub ettevõtjal teadmine, millal võib tekkida maksukohustus mõnes teises riigis. Siin on Numeri oma teadmiste ja kogemustega abiks.
Tugevad koostööpartnerid

Tunnustatud raamatupidamisbürood omavad mainekaid koostööpartnereid juriidiliste nõustajate, audiitorite kui personalispetsialistide seas. Tänu tuntusele ja mainele saavad ka IMG Numeri raamatupidajad pakkuda sinu ettevõttele kõrgel tasemel teenuseid.

Ajaga kaasas käiv raamatupidaja suudab tänu oma laiale kompetentsile pakkuda sinu ettevõttele võimalust keskenduda peamisele – äri juhtimisele. Ta on sinu partner ja konsultant.

Üheskoos suudame näha kitsaskohti ja leida võimalusi, kuidas Sinu äri viia uuele kõrgemale tasemele!

Kirjuta aadressile numeri@numeri.ee või helista numbrile 686 7110.