Käesolev veebileht kasutab küpsiseid. Lisateavet küpsiste kasutamise ja seadistamise kohta leiate siit.

Kas Sinu ettevõte kasutab tarka raamatupidamise lahendust?

Eestis on võimalik kasutada väga laia valikut majandustarkvarasid. On palju uusi, aga ka vanemaid, mis on ennast aastate jooksul turul hästi tõestanud.
Numeris on kasutusel peamiselt Directo, Erply Books, Standard Books ja Joosep. Samuti teeme hea meelega koostööd klientidega, kes soovivad, et raamatupidamisarvestust peetaks just nende poolt valitud tarkvaras.

Miks just eelpool nimetatud tarkvarad?

Numeri teeb oma valiku lähtuvalt sellest, millise tarkvaraga on võimalik kõige paremini meie klientide vajadusi katta. Lisaks raamatupidamisprogrammide poolt pakutavatele võimalustele on erinevaid liidestuste võimalusi, mis täiendavad programmide poolt pakutavat dokumentide automaatset liikumist, kinnitamist ja säilitamist.
Tänu e-arvete järjest laialdasemale kasutusele on programmide omavaheline suhtlemine muutunud oluliselt lihtsamaks.
Ettevõtluses ei saa üle ega ümber ka nö kviitungimajandusest. Sel põhjusel on väga oluline leida endale sobiv lahendus, kuidas aruannete loomine ja kuluhaldus võimalikult sujuvaks muuta.
Meie kogemuse põhjal pakuvad mugavaid ja tänapäevaseid lahendusi Eestis arendatud Envoice ja Costpocket ning rahvusvaheliselt tuntud ja arendatud Expensify.
Eelpool nimetatud lahendused annavad raamatupidajale ja firma juhile võimaluse endale sobiva keskkonna kasutamiseks, info vahetamine muutub automaatseks ja sujuvamaks.

Suhtlus riigiettevõtete ja pankadega

Täna on enamik raamatupidamistarkvarasid võimelised andma sobiva väljundi riigile esitatava aruandluse elektrooniliseks esitamiseks. Oluline on, et selline andmete esitamise viis vähendab ka inimlikke vigu.
Kuna elektroonilise andemevahetuse puhul on tegemist kiiresti areneva valdkonnaga, peab raamatupidamisprogrammi valides arvestama ka selle head ühildumist ettevõtte valitud krediidiasutusega.

Koostöö raamatupidaja ja ettevõtte juhi vahel

Just võimalikult sujuv ja operatiivne infovahetus on see, mis tagab ettevõtte juhile hea ülevaate ettevõtte käekäigust. Seda aitab aga kindlustada õige tarkvara, mis võimaldab raamatupidajal kiirelt ning lihtsalt kätte saada kogu vajalikku infot, võttes arvesse ka ettevõtte enda eripärasid.
Kasutades erinevaid, omavahel liidestuvaid keskkondi on võimalik juhi ja raamatupidaja koostöös leida lahendused ka kõige nõudlikumale ettevõttele.
Numeri on finantsvaldkonnas tegutsenud üle 26 aasta. Oleme oma pika ajaloo jooksul kokku puutunud väga erinevates valdkondades tegutsevate ettevõtjatega ja seda ka rahvusvahelisel tasandil. Usume, et leiame alati just Sinu äri suurust ja spetsiifikat silmas pidades parima lahenduse.