Käesolev veebileht kasutab küpsiseid. Lisateavet küpsiste kasutamise ja seadistamise kohta leiate siit.

Põnev lahendus sõidupäeviku koostamiseks

IMG Numeri lahendab igapäevaselt ettevõtete raamatupidamisega seotud küsimusi.
Paljude ettevõtjate jaoks on probleemiks autode sõiduandmete kogumine ja sõidupäeviku koostamine.

Tänu meie kliendi ja koostööpartneri abile on nüüd olemas sellele probleemile imelihtne lahendus.

See on LOGIFY,
Eestis väljatöötatud mobiilirakendus, mis on mugav alternatiiv Exceli tabeli abil sõitude fikseerimiseks. See on ka oluliselt soodsam kui täiendavate GPS-seadmete abil sõitude registreerimise teenust pakkuvate konkurentide lahendused.

Logify mobiilirakendus on esialgu tasuta ent tulevikus plaanib Logify pilveteenuse kasutamise eest väikest tasu küsida. Enne teenuse tasuliseks muutumist teavitame kindlasti oma kliente, et saaksite sobiva Logify paketi välja valida. Oleme veendunud, et kõik huvilised leiavad enda vajadustele sobiva paketi.

Logify mobiilirakendus salvestab teie sõidud täiesti iseseisvalt ega oota kasutajalt, et ta sõitu alustades või lõpetades telefoni välja otsiks ning marsruudi sisse toksiks. Piisab sellest, kui tasuta rakenduse oma Android operatsioonisüsteemil töötavasse mobiiltelefoni installeerite ning seda handsfree-süsteemi kaudu oma sõidukile tutvustate. Kui olete iPhone’i kasutaja või puudub teie sõidukis handsfree (!), siis vajate mobiilirakenduse kasutamiseks lisaseadet iBeacon.

Kohe on  valmimas ka Logify iPhone versioon, mis töötab handsfree-süsteemi abil ning iBeacon ei ole varsti vajalik ka iPhone kasutajatele

Nii saategi pärast paariminutilist sissejuhatust muretult oma sõitudega algust teha ning kuni järgmise aruande esitamiseni Logify unustada. Loomulikult on võimalik ka aruannete vahelisel ajal oma sõiduki(te) sõitudel silma peal hoida ent vajalik see ei ole.

Logifyga kogutud sõiduandmete põhjal koostatud sõidupäevikut aktsepteerib ka Maksu- ja Tolliamet. Sõiduandmete analüüsiks ja aruannete koostamiseks vajate veebirakendust, mille leiate aadressilt www.logify.net

Eeldatav hinnatase pärast prooviaega.

AutosidiBeaconi hind välja ostesiBeaconi rendihindKuutasu auto kohta
1-1012,50 €0,82 €5,00 €
10-5012,50 €0,82 €4,50 €
50-10010,00 €0,70 €4,00 €
100-KokkuleppelKokkuleppelKokkuleppel