Käesolev veebileht kasutab küpsiseid. Lisateavet küpsiste kasutamise ja seadistamise kohta leiate siit.

NUMERI TUTVUSTAB-TEENUSTE JUHT TARVI TAMERI

Palun kirjelda ennast mõne lausega. Mida tegid enne Numeriga liitumist ja millega meeldib vabal ajal tegeleda, mis paneb sul silmad särama?

Enne Numeriga liitumist töötasin Luminoris juhtimisaruandlusega, selle protsessi üleval hoidmisega ja arendamisega. Varasemalt omandasin vandeaudiitori kutse ja töötasin Donoway OÜ’s auditi juhina. Aastaid tagasi olin ka IMG Numeris raamatupidaja.
Vabal ajal või nö töövälisel ajal paneb silma särama peamiselt kolm asja. Esiteks kuidas minu pere aastane ilmakodanik õpib uusi asju ning avastab maailma ja sealjuures saan olla talle teejuhiks. Teiseks, kui jooksu-, jõu- ja joogatrenni tulemusena tunnen, et arenen füüsiliselt. Kolmandaks, kui pühapäeval saan mootorrattaga teha väikese tiiru.

Milline on sinu roll Numeris ja mis sind motiveeris meiega liituma?

Minu roll Numeris teenuste juhina on olla raamatupidajatele toeks ja abiks keerulisemate teemade lahendamisel ning uute klientide juurutamisel. Toetada raamatupidajat kliendisuhtluses ning mistahes muudes küsimustes, mis võivad töö käigus ette tulla.

Kui suur on sinu meeskond ja mis on selle juhtimise juures sulle suurimaks väljakutseks?

Minu toetada on 15 inimest. Raamatupidamine on paljuski väga iseseisev tegevus, selline individuaalne sport. Suurim väljakutse on hoida meeskonnavaimu ja tunnet, et tegelikult on meil kõigil ühised eesmärgid.

Kuidas sa oma meeskonda motiveerid?

See saab olla vaid tasakaalus komplekt rahuldust pakkuvast tööst, ühtekuuluvusest ja igakülgsest toest.

Kas oled seadnud endale ja oma meeskonnale mõne huvitava eesmärgi ja kuidas plaanid seda ellu viia?

Raamatupidamise teenuse pakkumine on mahupõhine tegevus, mis seab iseenesest juba tegevusele eesmärgid.
Sealjuures on minu meelest oluline eesmärgi saavutamise nimel mitte unustada inimesi. Eelkõige inimene, siis maht. Ideealis võiks see toimuda orgaaniliselt, mitte pingutatult, läbi enesekindluse, oskuste ning teadmiste.

Miks sa soovitaksid raamatupidajatel Numeriga liituda?

Arvan et see sõltub inimese senisest taustast. Teenuse pakkumine Numeris on mitmekesisem kui ühes kindlas ettevõttes töötamine. Rohkem huvitavaid inimesi kellega suhelda ning igapäevaselt on võimalik erinevaid juhtumeid lahendada.
Raamatupidajad kes on eelnevalt väiksemas büroos töötanud saavad Numeris juurde rahvusvaheliste ettevõtete teenindamise kogemuse.
Eesti raamatupidamise valdkonna eesrinnas olevas ettevõttes töötamine lubab kindlasti huvitavaid väljakutseid ja nende lahendamisest saadavat rahulolu.