Käesolev veebileht kasutab küpsiseid. Lisateavet küpsiste kasutamise ja seadistamise kohta leiate siit.

Lugu sellest kuidas Numeri positiivse hoiakuga ühiselt kasvades parimale tulemusele pühendub

Eelmisel aastal sai selgeks, et Numeri väärtused on vaja üle vaadata, neilt kogunenud tolm pühkida ja ehk ka ümber sõnastada. Mõeldud-tehtud – mõne kuu ja Barretti mudeli abiga läbisid meie väärtused uuenduskuuri.

Parimale tulemusele pühendumine
Ühine kasvamine
Positiivne hoiak

Need kolm väärtust on meiega tõepoolest iga päev ja igal pool.
Uute väärtuste loomise protsess oli kahtlemata väga huvitav aga selgeks sai ka see, et kõige põnevam oli alles tulemas.
Asusime uute väärtuste alusel organisatsiooni kultuuri arendama. Ikka selleks, et pühendunud ja rahulolevad töötajad suudaksid veelgi suuremat väärtust luua ja ettevõte muutuvas keskkonnas jätkusuutlikult tegutseda ja kasvada.
Üheks toredaks viisiks kuidas väärtusi ja fookust paigas hoida on ettevõttes valida väärtuste saadikud ja Numeri 29. sünnipäeval kuulutasimegi nad välja.
Usume, et meie edu ja pikaealisuse võti on hea koostöö nii just meiega liitunud kui ka juba pika staažiga kolleegide vahel, kes kõik meie väärtusi endas kannavad.
Teame ja oleme kogenud, kui tugev mõju on heal sõnal ja positiivsel tähelepanul, seega on hea meel jagada väikest kokkuvõtet kolleegidelt kogutud Numeri väärtuste saadikute iseloomustustest ja saadikute enda arvamusest valituks saamise kohta.

Väärtuse parimale tulemusele pühendumine saadikuks sai Marta, kes on Numeris töötanud juba 14 aastat.
Marta kolleegid kirjeldavad teda kui raamatupidajat, kellel on julgust ja tahtmist teenindada keerulise ärimudeliga ja väga nõudlikku klienti. Ta näeb alati suurt pilti ja mõtleb kliendiga kaasa ning oskab lisaks raamatupidamisteenusele pakkuda ka häid IT-lahendusi. Marta jaoks on oluline tööd teha efektiivselt, samuti on ta hea meelega nõus oma teadmisi jagama ka kolleegidega.
Jagatud väärtused ja tugev kultuur muudavad Numeri elu ainulaadseks ning aitavad paremini saavutada püstitatud eesmärke. Meile on olulised inimeste väärtused, nende oskused ja kogemused. Väärtuste kujunemisel mõjutab meid keskkond, kuid lõplikult valime nad ise. Igal meie töötajal on varjatud potentsiaal ja me ei pruugi ise oma tugevusi endale teadvustada. Nii tuli ka Martale ootamatult, et ta väärtuste saadikuks valiti.

Ta on uhke ja tänulik, ning võtab ja jagab hea meelega vastutust saadud tunnustuse eest. Marta on kindel, et see kui pühendunult ja kui suure kirega ta oma tööd teeb näitab, kui motiveeritud ta oma püstitatud eesmärkide saavutamisel on. See, kuidas ta oma tööd teeb näitab väga selgelt milliseid väärtusi ta hindab ja tähtsaks peab.
Kokkuvõtvalt arvab Marta, et parimale tulemusele pühendumine, positiivsus ja ühine kasvamine tuleviku suunas inspireerivad ja innustavad igaüht meist ühisesse arengusse panustama.

Ühise kasvamise saadik Liivi on Numeris töötanud 3 aastat.
Kolleegide arvates on Liivi avatud, uudishimulik ja julgeb katsetada. Ta on aktiivne kaasamõtleja ja Numeri tegevustes osaleja. Kaasab ja innustab alati teisi ning on ka ise õpihimuline ning valmis oma teadmisi lahkelt teistega jagama. Liivi võtab aega, et kliendi vajadustega ennast kurssi viia ja parim lahendus leida, pühendumine viib eesmärgini.
Võrdlemisi uue meeskonnaliikmena oli selline tunnustus Liivi jaoks pigem üllatuseks ja ootamatu. Samas kui veidi arutleda miks kolleegid just tema esile tõid, siis arvab Liivi, et ilmselt seepärast, et ta on julge küsimusi küsima ja uusi kliente teenindama asudes võtab alguses pigem rohkem aega protsesside tööle saamiseks, et hiljem töö paremini sujuks.

Positiivse hoiaku saadik Leena on Numeris töötanud 18 aastat.
Leena on üks meie säravamaid kolleege ja suurepärane suhtleja, kes ei jäta oma arvamust ja ideid enda teada. Temaga on alati hea rääkida. Ta on rõõmsameelne ja ergutab ka teisi positiivne olema.
Ka Leena jaoks tuli väärtuste saadiku tiitel suure, aga väga meeldiva üllatusena. See oli tema jaoks ootamatu ja siinkohal soovib ta tänada igat kolleegi, kes teda kandidaadiks esitas. Ta püüab alati olla positiivne ja käituda meie väärtuste järgi.

Selliste positiivsete mõtetega läheme rõõmsalt vastu oma 30. sünnipäevale ja loodame, et saame seda sügisel ka väärikalt tähistada.