Käesolev veebileht kasutab küpsiseid. Lisateavet küpsiste kasutamise ja seadistamise kohta leiate siit.

Kas sinu töötajad on rahul ja õnnelikud?

Palgaarvestus aastal 2020

Töötajate palgaarvestus on väga vastutusrikas töö. See peab olema tehtud korrektselt ja täpselt hoolimata raamatupidaja haigestumisest või muudest ettearvamatutest situatsioonidest. Teie ettevõtte töötajad ootavad õigustatult õigeaegselt tasutud palka. Seega on oluline, et arvestus oleks tehtud korrektselt ja õigeaegselt.
MIS ON PALGAARVESTUS?
Palgaarvestus on üks tähtsaimaid valdkondi hästi toimivas ettevõttes. Korrektselt ja õigeaegselt arvutatud töötasud tagavad rahul ning õnnelikud töötajad. See omakorda viib aga paremate töötulemusteni.
Selleks, et hoida oma ettevõtte suurimat kapitali – lojaalseid ja hästi tasustatud töötajaid, oleme korrektse palgaarvestusega suurima heameelega teile abiks.
Meie palgaarvestusteenus pakub kompleksseid lahendusi. See tähendab seda, et meie kogenud spetsialistid nõustavad teid ka maksude, tööseadusandluse ja personaliga seotud küsimustes. Lisaks Eesti seadusandluse ja ärinduse tundmisele on meil palju kogemusi nii rahvusvaheliste ettevõtete kui ka lähetatud töötajate palgaarvestusel.
Kolm väärtust, millest IMG Numeri kogenud palgaarvestajad iga päev juhinduvad:
1. PALGAARVESTUSE PÄDEVUS
Palgaarvestuses põimub palju erinevaid seadusi, mis on pidevas muutumises, investeeringuid tehnoloogiasse ja rohkelt töötunde.
Tellides teenuse meilt, võite kindlad olla, et aitame teil jälgida seda, et kõik vajalikud õigusnormid oleks järgitud ja õigesti rakendatud. Just pidevalt muutuvad seadused ja keerukad sõnastused tekitavad tihtipeale töötajatel palju täiendavaid küsimusi. Ka siin tulevad meie kogenud palgaarvestajad appi ja jagavad selgitusi.
Meie kogemuste põhjal vajab enim selgitamist:
• puhkuste arvutamine,
• vanemahüvitisega seotud küsimused,
• kogumispensioni maksete ja maksuvaba tulu arvestus.
Kõik nimetatud küsimused saavad koostöös Eesti Haigekassa, Sotsiaalkindlustusameti ja Pensionikeskusega vastuse lihtsalt ja igaühele arusaadavalt.
2. PALGAARVESTUSE KONFIDENTSIAALSUS
Paljudel kontserniettevõtetel on kohustus palgaarvestuse teenust sisse osta. Kuid ka väiksematel ettevõtetel on näiteks maksuriskide vähendamiseks mõistlik kõnealune teenus väljast tellida.
Kuidas toimub palgaarvestus?
Palgaarvestuse muudabki keeruliseks iga töötaja individuaalsus. Töötaja personaliarvestus peab arvesse võtma tema erinevaid tasusid ja muutuvaid maksumäärasid.
Palgaarvestuse tarkvara
Palgaarvestuse tarkvara sisseostmine on tihtipeale märkimisväärne väljaminek. Numeris kasutusel olevad palgaarvestuse tarkvarad tagavad paroolidega kaitstud infovahetuse ja võite kindlad olla, et palgaandmetele pääseb ligi ainult selleks volitatud palgaarvestaja. Panustame iga päev sellesse, et isikuandmete töötlemine, säilitamine ja edastamine oleks jätkuvalt kooskõlas kehtivate nõuetega.
Meie töötajad on tänu täiendkoolitustele alati kursis maksu- ja tööseaduste muudatustega.
3. PALGAARVESTUSE TÄPSUS
Palgaarvestuse teenust sisse ostes saate meeskonna, kus ollakse võimelised üksteist asendama ning vajadusel küsimustele vastama ka siis, kui teie personaalne palgaarvestaja viibib puhkusel või on haiguse tõttu tööst eemal.
Muretsema ei pea ka kohustuslike aruannete pärast, mida tuleb esitada nii Maksu- ja Tolliametile kui Statistikaametile – kõik saab meie kohusetundliku meeskonna abiga õigeaegselt tehtud.

PALGAARVESTUSE HIND
Kui soovite, et teie ettevõtte suurim väärtus – rahulolevad töötajad – oleksid hästi hoitud, küsige juba täna meie käest palgaarvestuse teenuse pakkumist! Te ei leia meilt valmispakette, vaid lähtume iga kliendi täpsetest vajadustest, soovidest ja töötajate arvust. Üheskoos leiame just teie ettevõttele kõige parema ja mõistlikuma lahenduse.
Küsige julgelt palgaarvestuse pakkumist oma ettevõttele raamatupidamisteenuse osana või eraldiseisva teenusena: numeri@numeri.ee.