Käesolev veebileht kasutab küpsiseid. Lisateavet küpsiste kasutamise ja seadistamise kohta leiate siit.

Jõulukaartide saatmise asemel toetab IMG Numeri Tallinna Loomaaia jääkarudele uue kodu rajamist

Alates 2015. aasta sügisest on IMG Numeri olnud Tallinna Loomaaia kahe habekaku vaderiks. Rahvasuus tuntud öökull oli mitmed aastad Numeri logol, kuid 2015. aastal läbis ettevõtte visuaal põhjaliku uuenduse , mis sobib ühtselt kogu Baltikumis tegutseva ettevõtte identiteediga.

Lisaks esinduslikule öökulli kollektsioonile, mis on IMG Numeri kontori fuajees töötajatele ja klientidele imetlemiseks välja pandud, tahtsime selle uhke ja targa linnuga sidet säilitada ka muul viisil.

Kuigi ilmselt kõik Numeri töötajad on vähem või rohkem kordi Tallinna Loomaaeda külastanud, tekkis peale vaderiks hakkamist selle elanikega eriline side.
Jõulupühade eel kerkib ikka ja jälle päevakorda küsimus, mil viisil koostööpartnereid ja kliente meeles pidada ning oma häid soove edastada? Sel aastal oli Numeri juhtkond ühel meelel, et kingitustele ja kaartidele kulutamise asemel võiks raha suunata mõnda heategevusprojekti.

MTÜ Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi korraldatud vaderite tänuõhtul jäi kõrvu kõlama jääkarude kurb olukord Loomaaias ja juba käimasolev projekt “Jääkaru uus kodu”. Ilma pikemalt mõtlemata otsustati jääkarude kitsaste elutingimuste parandamisel kaasa lüüa.

Heade tegude tegemiseks ja abivajajate märkamiseks ei pea jõulupühadeni ootama, kuid see on kindlasti sama sobiv aeg sellega alustamiseks kui iga teine.
Rahulikku jõuluaega ja meeleolukat aastavahetust soovib IMG Numeri !

Foto autor on Maaja Kitsing http://tallinnzoo.ee/animal/jaakaru/