Käesolev veebileht kasutab küpsiseid. Lisateavet küpsiste kasutamise ja seadistamise kohta leiate siit.

IMG Numeri liitus ühendusega Nordic Accounting

IMG Numeri liitus 2016. aasta kevadel ühendusega Nordic Accounting, mille partnerid on kliente ja teadmisi jagades ning pakutavate teenuste kvaliteeti arendades koos töötanud juba alates 2001. aastast.

Ametialase koostöö uuele tasemele viimiseks loodi 2009. aastal ühendus Nordic Accounting.Esimesteks liikmeteks olid Blue Nordic ApS (Taani), Accounting Services Tilimatic (Soome), BTR Accounting Payroll Services (Rootsi). Aastal 2011 liitus ühendusega Norra ettevõte EconPartner. Märtsis 2016 liitusid Nordic Accountinguga veel Virtus (Island) ja IMG Numeri (Eesti).

Kõik kuus ühenduse partnerettevõtet on oma valdkonna suurepärased spetsialistid, kes jagavad ühiseid väärtusi teenuste kvaliteedi, ametialase pädevuse ja konfidentsiaalsuse osas.

Ühendus Nordic Accounting pakub erinevaid raamatupidamisteenuseid, toetades igakülgselt teie äriliste ambitsioonide realiseerumist Skandinaavias ja Iirimaal. Meelsasti nõustame teid ettevõtte ärilise laienemise kõikides etappides, alates mainitud riikide turule sisenemisest ning lõpetades aastaaruannete koostamisega. Varustame teid kvaliteetse informatsiooniga, et saaksite teha õigeid ning kasulikke otsuseid.

Ühenduse Nordic Accounting peamisteks teenusteks on raamatupidamine, palgaarvestus ja ärikonsultatsioonid. Lisainformatsioon kodulehelt http://nordicaccounting.com/