Käesolev veebileht kasutab küpsiseid. Lisateavet küpsiste kasutamise ja seadistamise kohta leiate siit.

Digitaalne raamatupidamine – kui tehnoloogiline ja mõtteviisi muutus

Millist kasu võidab sellest meie klient?

Kriisid tuletavad meile ikka meelde, et püsima jäävad need kes on paindlikud ja mõelnud pidevalt sammuke ette poole. Niisamuti oli digitaalne pööre mõnda aega tagasi veel võimalus, kuid on tänaseks muutunud reaalseks vajaduseks. Pole enam valdkonda, mis ei puutu kokku vajadusega oma protsesse digitaliseerida või automatiseerida.

Me kasutame tehnoloogilisi lahendusi, mis aitavad säästa Sinu aega.

Raamatupidamisteenuse osutajana tunneme digivajadust kogu aeg, pea igas oma tegevuses. Kaasame ise ja meie kliendid kaasavad meid erinevatesse digiküsimustesse, kuna raamatupidajatena ei tegele me enam ammu ainult finantsküsimustega vaid aina rohkem ka tehnoloogia juurutamise, testimise ja igapäevase seadistamisega. Seda lihtsalt seetõttu, et paberdokumentide aeg on lõpule jõudmas ning info, mis varem liikus paberiga, liigub nüüd digiteeritult ühest kohast teise. Samuti võimaldavad tarkvarad standardiseeritud tegevusi automatiseerida või koostada kliendi tegelikele vajadustele vastavaid aruandeid. Sellega loome eeldused järgmiseks arenguhüppeks – reaalajas raamatupidamine.

Me toetame oma kliente digiharjumuste tekkimisel või muutmisel. Mõistame, et harjumusel on suur jõud, aga seda enam oleme omaltpoolt valmis klienti nõustama ning toetama tehnoloogilistes küsimustes. Meie raamatupidajate abiga saad oma dokumendivoo ja igakuise aruandluse panna jooksma nii, et raamatupidajaga kohtud Sa mitte dokumentide üleandmiseks vaid hoopis oma ettevõtte tulemuse või mõtete arutlemiseks, või finants- ja maksualase nõu küsimiseks.

Me oleme raamatupidajad aga ennekõike Sinu teejuhid finantsasjades.

Meie raamatupidajad on kõrgharidusega inimesed, kelle finantsalased teadmised on sama kõrgel tasemel nagu teiste majandusvaldkonna spetsialistidel. Ajalooliselt on ettevõtjale raamatupidaja nähtav töö osa olnud paber, andmete sisestamine ja põhiaruannete koostamine. Tegelikult on Sinu raamatupidaja võimekus oluliselt suurem. Kas Sa oled mõelnud, kes on see inimene peale Sinu, kes Su ettevõtte finantsasjadest omab suurt pilt ja detailsust? Kes tegelikult on Sinu finantsasjades Sinu parem käsi? Ja kui Sul tekib mõni maksuküsimus, kelle poole pöördud esimesena?

Meile tundub, et raamatupidajatena oleme vahepeal uppunud paberimajandusse nii ära, et meie tegelik võimekus on teinekord selle varju jäänud. Meil on ainult hea meel, et digitaalne raamatupidamine aitab meil end sellest kuhjast välja kühveldada ja saame pakkuda oma klientidele sellist teenust, mida nad täna tegelikult vajavad.

Tänu digitaalsetele lahendustele saame rohkem keskenduda oma kliendi tegevusele ja panustada enam kliendi nõustamisele finants- ja maksuteemadel. Me näeme, et raamatupidaja võimekuse laeks ei ole vaid must-valge kasumiaruanne Excelis vaid midagi kasulikumat ja analüütilisemat, näiteks kliendi kasumlikkuse analüüs.

Me soovime oma klienti kuulata ja nõustada finants- ja maksuteemadel ning valmis toetama uute tehnoloogiliste lahenduste kasutusele võtmisel ja harjumuste muutmisel. Tahame oma kliendile anda meelerahu ja kindlustunde, et tema ettevõtte finantsasjad on korras.

Selleks, et saaksime Sulle finantsasjades abiks olla võta meiega ühendust, kirjuta aadressile numeri@numeri.ee või helista numbrile 686 7110.