IMG Numeri on pikima ajalooga ning suurim raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte Eestis.

Meie ettevõte osutab kolmes Balti riigis finantsteenuseid ja -nõustamist juba üle 25 aasta. Meil on bürood Tallinnas, Riias ja Vilniuses.

Numeri meeskonnas töötavad valdkonna parimad asjatundjad, kellel on aastatepikkune kogemus raamatupidamise, finantsteenuste ning ärijuhtimise alal.

Tunneme täielikult raamatupidamise peensusi ning usume, et korras finantsid on iga ettevõtte edu alus.

Toetume oma tegevuses kolmele väärtusele.

"Edu juurdub algselt teadvusesse ja seejärel materialiseerub, mitte kunagi vastupidi."

Competence_icon

Pädevus

Pädevus on raamatupidamisteenuse puhul hindamatu ning selle puudumine võib ettevõttele kaasa tuua märkimisväärseid väljaminekuid. Pädevust ei saa koolipingist ega pika nädalavahetuse kestnud koolituselt. Pädevus tuleb välja teenida aastatepikkuse töö, seaduste uurimise, nende igapäevase kasutamise ning mõnel puhul ka väljatöötamisega.

Confidentiality_icon

Konfidentsiaalsus

Konfidentsiaalsus on kvaliteetse raamatupidamisteenuse osutamise eeltingimus, sest teadmata kliendi finantstegevuse pisimaidki üksikasju pole ainuõigete soovituste andmine võimalik. Isegi siis, kui meie teed peaksid kliendiga mis tahes põhjusel lahku minema, jääb meie hoolde usaldatud informatsioon üksnes meie teada. Alati.

Precision_icon

Täpsus

Täpsus on rahaasjades äärmiselt oluline. Täpne ülevaade ettevõtte reaalsest finantsseisust aitab langetada olulisi otsuseid, mis määravad ära firma edukuse. Raha armastab lugemist ning kui seda piisavalt palju teha, siis saab see päris selgeks. IMG Numeri teab täpsest raamatupidamisest kõike.

1

Areng

Numeri teeb märkimisväärseid investeeringuid infotehnoloogiste süsteemide arendamisse, eesmärgiga võtta 2016. aastal kasutusele e-arved ja automaatne dokumendiedastus nii kliendilt Numerile kui ka kliendi erinevate üksuste vahel.
Täpne ja kliendi huve arvestav raamatupidamine on olnud kõigi meiega liitunud harude olulisim eesmärk. Keskendumine kvaliteedile jääb ka tulevikus meie prioriteediks, mille saavutamiseks koolitame järjepidevalt raamatupidajaid rahvusvahelise raamatupidamisstandardi IFRS ning kohalike seaduste alusel.

Ajaloost

Eventus EA alustas tegevust 1992. aasta oktoobris, olles sellega üks esimesi raamatupidamisteenuse pakkujaid Eestis. Juba algusest peale keskendus Eventus EA välismaalt Eestisse investeerivate ning väliskapitali osalusega äriühingute teenindamisele, olles üks esimesi teenuste eksportijaid Eestis. Läbi ajaloo on Eventus EA olnud Eesti juhtivate raamatupidamisteenuste pakkujate hulgas ning on kujundanud oluliselt selle valdkonna äritavasid ja teeninduskultuuri. Ühinemislepingule IMG Numeriga kirjutas Eventus EA juhtivpartner alla ettevõtte 20. sünnipäeval 1. oktoobril 2012.

IMG Numeri kasvas välja 1996. aastal asutatud maksu- ja finantskonsultatsioone pakkuva äriühingu IMG Konsultanti raamatupidamise osakonnast, kus 1998. aastal otsustati lisaks oma ettevõtte rahaasjade eest hoolitsemisele hakata raamatupidamisteenust pakkuma ka teistele ettevõtetele. Tegemist oli hea ning õigesti ajastatud otsusega, sest juba mõne aasta pärast oli IMG Konsultantist saanud valdkonna üks arvestatavam tegija. IMG Konsultant raamatupidamise klientideks olid peamiselt finantsvaldkonna ja valdusettevõtted.

Aastal 2005. ühinesid IMG Konsultanti raamatupidamise osakond ja Dexteri raamatupidamisbüroo ning IMG Numeri oligi sündinud. Dexteri raamatupidamisbüroo asutati aastal 1998 ning keskendus kiiresti arenevate Eesti ettevõtete teenindamisele, mis andis ka Dexteri kasvule suure hoo. Eduka ühinemise tulemusel loodud uus bränd IMG Numeri tõusis kohe Eesti raamatupidamisfirmade juhtkolmikusse ning alates 2006. aastast on IMG Numeri igal majandusaastal olnud kasumis.

Saadud positiivne kogemus on julgustanud meid ühinemistega jätkama. Vahetult enne ühinemist Eventus EA-ga ostis IMG Numeri äriühingute asutamise ning raamatupidamise teenuseid pakkuva ettevõtte Hansaconsult, kes jätkab tegevust IMG Numeri tütarettevõttena.

Meie meeskonna liidrid

Numeri meeskonnas töötavad valdkonna parimad asjatundjad, kellel on aastatepikkune kogemus raamatupidamise, finantsteenuste ning ärijuhtimise alal. Usume et korras ja läbimõeldud finantstehingud on iga ettevõtte edu alus.